Spartan Combat

Spartan Combat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spartan Combat, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon odaklı bir oyun.

Spartan Combat, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, fantastik atmosferiyle dikkat çeken bir aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda sürekli olarak saldıran yaratıkları durdurmaya çabalıyoruz.

Oyuna adım attığımızda karşımıza çizgi film izlenimiz veren, fakat yüksek kalitede hazırlanmış görseller çıkıyor. Açıkçası bu görsellerin oyuna ilginç bir hava kattığını itiraf etmek gerekiyor. Buna ek olarak animasoynlardaki akıcılık ve detaylardaki özen hissi, oyunun kalitesini bir adım yukarı taşıyor.

Oyunda çok güçlü bir karakterin kontorlünü ele alıyoruz. Tanrıların özel güçleriyle mükafatlarındırılmış bu karakterin kullanabileceği birçok farklı türden silah ve büyü mevcut. Kahramanımızı ölümcül silahlarla donatıp, yok edici büyüleri kullanarak düşmanlarımızı geri püskürtebiliyoruz. Bölümler kolaydan zora doğru sıralandıkları için oyuna alışmak için gereken süreyi bulabiliyoruz.

Spartan Combat'ta karşımıza sadece sıradan düşmanlar gelmiyor. Bölüm sonlarında gelen yaratıklar, özel yetenekleriyle savaş becerilerimizi sonuna kadar sınıyorlar. Bunları yenmek için hem hızlı olmalı hem de ölümcül saldırı hamleleri kullanmalıyız.

Spartan Combat'ın uzun süreli bir oyun deneyimi sunduğunu söyleyebilirim. Savaş ve aksiyon odaklı oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız Spartan Combat beklentilerinizi karşılayacaktır.

YORUMLAR