Spawn Wars 2

Spawn Wars 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    257

  • Üretici

    GAMEVIL Inc.

Gamevil fenomenlerinden biri olan Spawn Wars'un devam oyunu her zamankinden daha iddialı ve daha kaliteli bir yapıt.

Gamevil, mobil oyun dünyasında hatrı sayılabilir bir konuma sahip ve Spawn Wars serisinin ilk oyunu neden mağazalardan kaldırıldı sorusunu sormamıza imkan tanımadan çıkan yeni oyunları Spawn Wars 2 ile bize yeni bir güzellik sunuyorlar. İlk oyun ile kıyaslandığında her şeyi daha iyi başarmış olan bir yapıttan bahsetmemiz mümkün. Daha önceki oyunu sevenler bu oyuna saplantılık derecesinde bağımlı olabilirler. Daha önce oyunun konseptini bilmeyenler için ise tavsiyem, aksiyon dolu bir oyun oynamak istiyorlarsa bu oyunu kaçırmamaları.

Oyunu indirip oynamak ücretsiz ve karşınıza sizi rahatsız edecek reklamlar çıkmıyor. Ne var ki, Spawn Wars 2 oynarken kapıda bekleyen iki problem var. Birincisi, oyunun sizden beklenti sürekli bir internet bağlantısının olması. Bu nedenle kablosuz ağ bulamadığınız takdirde bu oyunu yeterince oynayamayabilirsiniz. İkinci sorun, özelikle beşinci seviyeden sonra verimli bir oyun hızı için oyun içi alışveriş opsiyonlarına rağbet etmek zorunda kalmanız. Oyun oldukça iyi bir dizayna sahip olduğu için bu kusurları affettirebilecek bir yapıya sahip. Oyun baştan paralı olsaydı muhtemelen yine oynayın derdim.

Spawn Wars 2 oynarken gariplikler ve oyun zevkini aynı anda yaşıyorsunuz. Oyunda oynadığınız kahraman, savaşçı bir sperm hücresi ve hayat verebilmek için mücadele ederken karşısına diğer sperm rakipleri çıkıyor. Ne de olsa yeni bir hayatın oluşması için en güçlü olanın kazanması lazım. Hayatın gizemlerinden sıyrılıp oyun mekaniklerine bakacak olursak genelde sürükle ve bırak komutlarının ağırlıkta olduğu bir oynanış tarzı var. 100 farklı seviye mevcut ve bunların her birinde ilginç rakipleri yolunuzu kapatıyor. Zorluk seviyesi artarak ilerlerken adil bir dağılım söz konusu. Hem görselleri hem de efektleri ile göz kamaştıran bir iş çıkartan Spawn Wars 2 yapımcılarına kızmak isteyeceğiniz tek şey ilk oyunun raflardan kaldırılmış olması olsa gerek. Spawn Wars 2'yi kaçırmayın.

YORUMLAR