Spunge Invaders 1.0 (Android)

Spunge Invaders

1.0
Spunge Invaders
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spunge Invaders mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Spunge Invaders içerisinde bolca aksiyon barındıran ve heyecan dolu anlar yaşamanızı sağlayan bir mobil oyun olarak tanımlanabilir. 

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Spunge Invaders'da dünyaya kurtarmaya çalışan kahramanların hikayesi konu alınıyor. Oyunda bütün olaylar uzak gezegenden gelen uzaylıların dünyadaki bütün suyu kurutmaya kalkışmasıyla başlıyor. Bu tehdidi gören kahramanlarımız dünyayı savunmaları gerektiğinin farkına vararak harekete geçiyorlar. Biz de kahramanımızı seçerek oyuna başlıyoruz ve aksiyonun içerisine dalıyoruz.

Spunge Invaders'da yapmamız gereken şey düşman güçleri bize akın akın saldırırken ayakta durmak ve hayatta kalarak dünyayı savunmaya devam etmek. Her yeni düşman dalgasıyla birlikte daha güçlü düşmanlar bize saldırıyor. Bu nedenle kahramanımızı oyunda ilerledikçe geliştirip güçlendirmemiz gerekiyor.

Spunge Invaders'da bir kule savunma oyununa çok yakın bir oyun yapısı bulunuyor. Oyunda başarı kazandıkça farklı kahramanların kilidini açabilmeniz de mümkün.

YORUMLAR