Star Combat Online Cihaza göre değişir (Android)

Star Combat Online

Star Combat Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uzay savaşlarına katılacağız.

Android platformu oyuncularına ücretsiz olarak sunulan Star Combat Online ile uzay savaşlarına dahil olacağız.

Cube Software tarafından geliştirilen ve mobil oyunculara sunulan Star Combat Online, aksiyon türünde bir savaş oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde birbirinden farklı uzay araçları yer almaktadır. Bu araçların kendilerine has özellikleri olduğu gibi saldırı ve savunma özellikleri de birbirlerine göre farklılıklar göstermektedir. 

3D grafiklerin yer aldığı oyunda, 29 farklı silah türü yer almaktadır. Daha önce görülmemiş oyun dinamikleri sunan mobil oyun, savaş sahneleri ile bizlere aksiyonu ve gerilim hat safa da karşımıza çıkaracak. Atari tarzında bir oyun olan Star Combat Online ile gerçek zamanlı olarak gerçek zamanlı oyuncular ile karşı karşıya gelecek ve kıyasıya mücadele edeceğiz. Evrenin derinliklerine ineceğimiz oyunda, uzay aracımızın seviyesini yükseltebilecek ve daha etkili bir hale getirebileceğiz. 

Etkileyici bir evrende mücadele edebileceğimiz oyunda kolay kontroller de yer almaktadır. Oyuncular oyuna hızlı bir şekilde adapte olabilecek ve uzayda savaşabilecekler.

YORUMLAR