Stealth Helicopter Fighter War

Stealth Helicopter Fighter War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stealth Helicopter Fighter War, hedefinize varana kadar görünmeyen helikopteriniz ile gizli görevler yapmanız gereken aksiyon dolu bir Android helikopter oyunu.

Stealth Helicopter Fighter War, adından da anlayacağınız üzere bir Android helikopter savaşı oyunu. Fakat bu oyunda kullanacağınız helikopter görünmez olarak tasarlanmış. Yani yapacağınız görevleregiderken helikopteriniz görünmüyor. Bu da size görevin yapmaya başlayana kadar büyük avantaj sağlıyor ve zorlu görevlerin bile altından kolayca kalkabilme özelliği kazandırıyor.

Helikopterin kontrolünü ekranın sağ ve sol alt kısmında bulunan yön ve saldırı tuşları ile sağlıyorsunuz. Sağ altta bulunan silahların üzerinde o silahta kaç mermi kaldığını da gösteriyor.

Ücretsiz bir savaş oyununa göre iyi sayılabilecek derecede grafik kalitesi bulunan oyunda size verilen görevleri birer birer yerine getirmek ilk amacınız. Örneğin bir tank yok etmeniz istendiğinde o tankın yakınlarına kadar görünmez olarak giderek tankı yok edip hızlıca geri dönmeniz gerekiyor.

Aksiyon ve heyecanın bir arada olduğu Stealth Helicopter Fighter War oyununda keyifli vakit geçirmek mümkün. Oyunun en öne çıkan özelliği ise helikopterinizin görünmez özelliğe sahip olması.

Bir çok farklı silaha sahip olan helikopteri kontrol ederken taramalı tüfekten bombaya kadar geniş çapta etkisi olan silahları kullanabiliyorsunuz. Kullanacağınız silah türüne yapacağınız göreve göre karar verebilirsiniz.

Farklı hava koşullarında yapacağınız görevleri başarıyla tamamlamanız durumunda hemen bir sonraki göreve geçebilmeniz mümkün. Oyunda radar takip sistemi bulunuyor. Böylece düşmanlarınızı radar üzerinden görerek ona göre hareket edebiliyorsunuz.

Eğer helikopter ya da savaş oyunları oynamayı seviyorsanız, Stealth Helicopter Fighter War'un ilginizi çekeceğini düşünüyorum. Oynamak için hemen Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR