Stickman Base Jumper 3.7 (Android)

Stickman Base Jumper

3.7
Stickman Base Jumper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Base Jumper, karakterinizi düşürmeden istenilen hedefe götürmenizi amaçlayan bir aksiyon oyunudur.

Çöp adam çizmek ve çizdiğimiz çöp adamları ilginç hallere sokmak oldukça zevklidir. Kağıt üzerinde yaptığınız bu işlemi Android platformundan da artık rahatlıkla yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Stickman Base Jumper, çöp adam karakterinizi hedefe götürmenizi amaçlıyor.

Stickman Base Jumper oyununda çöp adam karakteri yüksek bir binanın tepesine çıkmış. Aksiyonu seven çöp adam yukarıdan aşağıya atlamayı düşünüyor. Atlama işlemini tek başına yapmak istemeyen çöp adam, sizden bu konu hakkında yardım beklemekte. Sizin bu sorumluluğu alarak çöp adamı atlatmanız lazım. Çöp adam oldukça yüksekte bulunduğu için güvenlik önlemleri tam manasıyla almış. Çöp adamın başında kaskı bulunsa bile size düşen görevin önemi azalmıyor. Hemen çöp adamı hazırlayın ve atlama noktasına getirin.

Çöp adamı yüzlerce metre yükseklikten attıktan sonra yönlendirmeniz gerekiyor. Çöp adamı düzgün bir şekilde yönlendirmeniz oldukça önemli. Eğer çöp adam başarılı bir iniş yapamazsa bölümü geçemediniz demektir. Karakteriniz hedefe yaklaşırken dikkatli olmalı ve paraşütü açmalısınız. Evet çöp adam sırtında bir paraşüt taşıyor ve iniş noktasına ancak bu paraşütle inebilir. Paraşütü açtıktan sonra sakin bir şekilde çöp adamı yönlendirin ve hedef noktasına iniş yapın. 
Boş zamanlarınızda çöp adam ile birlikte aksiyonlu dakikalar yaşamak istiyorsanız Stickman Base Jumper'ı hemen şimdi indirin!