Stickman Fighter (Android)

Stickman Fighter

Stickman Fighter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Fighter, çöp adam ve dövüş oyun kategorilerini birleştirerek ortaya çıkarılan heyecanlı bir Android aksiyon oyunu.

Stickman Fighter, çöp adamınızı kontrol ederek diğer çöp adamları dövmeniz gereken eğlenceli ve heyecanlı bir Android aksiyon oyunu. Çöp adamlar ile alışageldiğimiz aksiyon oyunlarının dışında bir yapıya sahip olan bu oyunun oynanışı oldukça keyifli ve biraz da basit. Fakat bir çok farklı bölüm oyunda, ilerledikçe seviye daha da zorlaşıyor.

Basit olarak her bölüm 3 yıldız üzerinden değerlendiriliyor ve geçtiğiniz bölümlerde elde ettiğiniz başarıya göre 1, 2 ya da 3 yıldız alıyorsunuz. 1 ya da 2 yıldız aldığınız bölümleri yeniden oynayarak 3 yıldız almaya çalışarak en yüksek derece ile bölümleri tamamlama şansını bulunuyor. Fakat bazı bölümlerde 3 yıldız almak oldukça zor.

Grafik ve tasarım açısından oldukça renkli ve başarılı bulduğum Stickman Fighter, tek bir çöp adam ile onlarca çöp adamı dövmeniz gereken bir oyun. Sadece tek bir rakibiniz yok. Bu nedenle arkanızı iyi kollayarak rakiplerinizi birer birer yere sermeniz gerekiyor. Tabi onları yere serebilmek için bir de yeterince hızlı el hareketleriniz olması lazım.

Tekme, tokat ve yumruk dışında zaman zaman silahlar da kullanabildiğiniz oyunda toplam 40 farklı bölüm bulunuyor. Basit ama bir o kadar da eğlenceli olan Stickman Fighter, Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak indirerek boş vakitlerini değerlendirebileceği eğlenceli oyunlardan bir tanesi.

YORUMLAR