Stickman Impossible Run 1.0 (Android)

Stickman Impossible Run

1.0
Stickman Impossible Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Impossible Run, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz heyecanlı ve eğlenceli koşu oyunlarından bir tanesidir.

Stickman Impossible Run, aksiyonun bir an bile bitmediği heyecanlı ve eğlenceli bir oynanışa sahip olan Android koşu oyunudur. Oyunda başarılı olmanın anahtarı hızlı reflekslere ve el becerisine sahip olmanızdan geçiyor.

Kademe kademe zorlaşan oyunda, kademeler arttıkça oyunda zorlaşmaya başlıyor. Çöp adamı kontrol ederek platformlar üzerinde koşarak ilerleyeceğiniz oyunda zıplayarak diğer platformlara geçmeye çalışmalısınız. OYnadıkça bağımlısı olacağınız Stickman Impossible Run'ı Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Puan sıralamasında üstlere çıkmak için oyunun ustası olmanız gerekiyor. Ustası olmak için ise epey oynamalısınız. Basit bir yapıya sahip olmasına rağmen oldukça eğlenceli bir oynanışa sahip olan oyunu kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Özellikler:

  • Farklı ve özel yollar
  • Günlük görevler
  • Yüksek hızda koşma
  • Arkadaşlarınız ve diğer oyuncular ile puan karşılaştırma
  • Koşularınızın tekrarını izleyebilme ve paylaşma

Eğer koşu oyunları oynamayı seviyorsanız, Stickman Impossible Run'ı Android telefon ve tabletlerinize hemen indirerek mutlaka denemelisiniz Oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olmak isterseniz aşağıdaki tanıtım videosunu izlemelisiniz.