Stickman Revenge 2 1.0.7 (Android)

Stickman Revenge 2

Stickman Revenge 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Revenge 2 side scroller türünde bir mobil aksiyon oyunudur

Stickman Revenge 2 içerisinde farklı oyun türlerini birleştiren bir yapı bulunduran ve hızlı ve akıcı bir savaş sistemine sahip olan bir mobil aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz 2 boyutlu bir aksiyon oyunu olan Stickman Revenge 2'de ailesi karanlık bir güç tarafında katledilen Stick adlı çöp adam şeklindeki kahramanımızın hikayesi konu alınıyor. Karanlık gücün bu saldırısından zar zor kurtulan ve hayatta kalmayı başaran kahramanımız intikam almak için and içiyor ve yola düşüyor. Bize de kahramanımıza düşmanlarını yenmesine yardımcı olmak düşüyor.

Stickman Revenge 2'de side scroller türü bir oyun yapısı mevcut. Yani kahramanımız ekranda yatay olarak ilerlerken onun engelleri aşmasını ve düşmanlarına saldırmasını sağlıyoruz. Kahramanımız sürekli koştuğu için oyun bir sonsuz koşu oyununa da benzemekte. Düşmanlarımızı yok ettikçe güç biriktirebiliyoruz ve kahramanımızın süper yeteneğini ortaya çıkararak avantaj sağlayabiliyoruz. Kahramanımız düşmanlara saldırırken farklı yeteneklerini kullanabiliyor. Bu yetenekleri kullandıktan sonra bir süre tazelenmelerini beklememiz gerekiyor. Oyun bu nedenle hafiften taktiksel bir yapıya da sahip.

YORUMLAR