Stickman Revenge 3 (Android)

Stickman Revenge 3

Stickman Revenge 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Revenge 3, çöp adamlarla savaştığınız aksiyon yüklü mobil oyun.

Stickman Revenge 3, intikam ateşiyle yanan çöp adamları kontrol ettiğimiz aksiyonun hiç dinmediği eğlenceli bir mobil oyun. Android cihazlarımıza ücretsiz indirip satın alım yapmadan ilerleyebildiğimiz oyunda yaşadığımız toprakları alevler içerisinde bırakan yaratıklardan öcümüzü alıyoruz.

Hem görsel hem de oynanış tarafından çıtanın yükseltildiğini hissettiğimiz yeni Stickman İntikam oyununda her biri kendi dövüş stiline sahip ve farklı silahları ustalıkla kullanabilen 3 çöp adamı kontrol ediyoruz. Karakterlerin hem kendilerini hem de kullandıkları silahları da geliştirebiliyoruz ki canavarlarla karşılaştığımız bölümleri aşmak adına faydası oluyor. Dövüş ustalarının yanı sıra hayvanlar da oyunun dikkat çekici noktaları arasında. Melekler, hayaletler, köpekler, kelebekler dahil hayvan sınıfına alınmış çok sayıda yardımcımız harika birer savaşçı konumundalar.

Oyunun kontrol sistemi ise küçük ekranlı telefonlarda dahi rahatlıkla oynanabilecek şekilde tasarlanmış. Sürekli koşar vaziyette olan kahramanımızın önüne çıkan engelleri aşmasını sağlamak için tek yaptığımız sağ alttaki butonlara dokunmak. Silah ve özel yeteneklerimizi kullanmak için buraya konumlandırılmış butonları olabildiğince seri kullanıyoruz. Sağlık durumumuzu da sol üstteki kırmızı bardan takip ediyoruz.