Stickman Shadow Heroes : Master Yi Warriors 1.5 (Android)

Stickman Shadow Heroes : Master Yi Warriors

1.5
Stickman Shadow Heroes : Master Yi Warriors
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Devasa yaratıklar ile savaşacağız.

Google Play’de mobil oyunculara ücretsiz olarak sunulan Stickman Shadow Heroes : Master Yi Warriors, HighParty imzası ile geliştirildi ve yayınlandı.

Macera oyunları arasında yer alan Stickman Shadow Heroes : Master Yi Warriors ile oyuncular karşılarına çıkan düşmanları yok etmeye çalışacaklar. Platform üzerinde ilerlemeye çalışacağımız yapımda oldukça karanlık bir atmosfer yer alacak. Oyuncular bu atmosferde ilerlerken karşılarına çıkan düşmanları ve devasa yaratıkları etkisiz hale getirerek ilerlemeye çalışacaklar. Oldukça aksiyon dolu bir yapıya sahip olan mobil oyun tamamen ücretsizdir.

En iyi görsel tasarıma sahip olan yapımda oyuncular basit kontrollere sahip olarak karakterlerini kolayca kontrol edebilecekler. Bir çöp adamı canlandıracağımız yapımda oyuncular savaşlar sonrasında karakterlerini yükseltebilecek ve daha güçlü bir hale getirebilecekler. Kaliteli grafikler ve ses efektleri ile desteklenen yapımda oyuncular fantastik bir oynanış ile karşılaşacaklar. Farklı karakterler, çeşitli seviyeler, güçlü silahlar ve daha fazlası oyun içerisinde bizi bekleyen içerikler arasında yer alıyor. 

İyi oyunlar dileriz.
 

YORUMLAR