Stop Terrorist

Stop Terrorist
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stop Terrorist, Counter Strike'a benzeyen bir FPS oyunu.

Stop Terrorist, Android tablet ve akıllı telefon sahiplerinin ücretsiz olarak sahip olabilecekleri bir FPS oyunu. Counter Strike'a benzeyen bir altyapı üzerine kurulu olan Stop Terrorist'teki temel amacımız, adından da anlaşılabileceği gibi teröristleri durdurmak.

Bu amaca hizmet edebilmek için kullanabileceğimiz çok sayıda silah var. Pompalı tüfekler, yarı makineli sihalar ve ağır makineliler bunlardan sadece birkaçı. Düşmanlarımıza toplu zarar vermek içinse el bombalarımızı kullanabiliyoruz.

Oyundaki grafikler mobil oyun için fena sayılmaz fakat kesinlikle PC kalitesiyle yarışabilecek düzeyde değil. Buna karşın karakterlerin hareketleri, silahların tepkileri ve mermilerin oluşturduğu hasar modellemeleri çok göze batmıyor ve hayal kırıklığı yaratmıyor.

Stop Terrorist'in kontrol mekanizması yalın bir karaktere sahip fakat tüm FPS oyunlarında olduğu gibi bunda da dokunmatik kontroller sorun yaratabiliyor. Kısa bir alışma sürecinden sonra daha rahat oynayabilirsiniz. Eğer Counter-Strike gibi bir mobil oyun arıyorsanız Stop Terrorist'e göz atabilirsiniz.

YORUMLAR