Stop The Robots 1.1.8 (Android)

Stop The Robots

Stop The Robots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stop The Robots mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Stop The Robots gerçek zamanlı oynanışı taktiksel bir yapıyla birleştiren ve boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan bir mobil kale savunma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan Stop The Robots'da çılgın bir bilim adamının dünyayı ele geçirmek için robotlar üretmeye başlamasıyla ortaya çıkan olaylar konu alınıyor. Çatlak bilim adamının ürettiği robotlar kontrolden çıkıyor ve kısa sürede birçok yeri istila ediyorlar. Geriye bir avuç özgür toprak kalıyor. Bu toprakları savunmak ise bize düşüyor. Oyun boyunca kendimize kurduğumuz barikatların arkasındaki kalemizi bize dalga dalga saldıran robotlara karşı korumamız gerekmekte.

Stop The Robots'ta 2 boyutlu bir görünüm mevcut. Oyunda kalemizi savunmak için paralı askerler kiralıyoruz. Bu kahramanlar ekranın sol tarafında bulunmakta. Sağ taraftan ise robotlar saldırmakta. Bize düşen görev saldıran robotların üzerine dokunarak askerlerimizin onlara ateş etmesini sağlamak. Robotları zamanında yok edemezsek kale duvarlarımıza hasar veriyorlar ve en son duvarları yok ederek kalemizi istila ediyorlar. Neyse ki duvarlarımızı robotlardan düşen parayla tamir edebiliyor, kahramanlarımızı geliştirerek daha güçlü hale getirebiliyoruz.

Stop The Robots kolay bir şkeilde oynanabiliyor ve güzel bir görünüm sunuyor.