Stop (Android)

Stop

Stop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stop, Android cihazlarınızda arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz kelime oyunu.

Stop, yabancı dilinizi geliştirmek amacıyla oynayabileceğiniz kelime oyunları arasında. Benzerlerinden farklı olarak rastgele seçilen bir harf üzerinden 5 farklı kategoride kelime bulmaya çalıştığınız oyunu Android cihazınıza ücretsiz indirip doğrudan oynamaya başlayabiliyorsunuz.

iOS platformunda en çok indirilen kelime oyunları arasında olan Stop’ı bu kadar popüler yapan rakiplerinden oldukça farklı oynanış sunması. Tek bir harf üzerinden kelimeleri çıkarmanız isteniyor ve harfi çarkı döndürerek yani rastgele seçiyorsunuz. Harf belirlendikten sonra rakibinizi seçip kelimeleri bulmaya başlıyorsunuz. Yalnız anlamlı kelimeler değil; verilen kategorilere göre türetmeniz gerekiyor. Hayvan, renk, süper kahraman, ülke ve insan vücudunun parçaları gibi rastgele seçilen 5 kategori üzerinden ilerliyorsunuz.

Sıra tabanlı oynanış sunan kelime bulma oyununda kategori sınırlamasının yanında süre sınırı da var. Farklı kategorilerde aynı harfle başlayan kelimeleri bulmanız için toplam 1 dakikanız var. Dilerseniz altınlarınızı harcayarak ipucu alabiliyorsunuz.

YORUMLAR