Strawberry Shortcake Bake Shop 1.2 (Android)

Strawberry Shortcake Bake Shop

1.2
Strawberry Shortcake Bake Shop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Strawberry Shortcake Bake Shop özellikçe çocuklara hitap eden eğlenceli bir oyun.

Çocukların bayılarak oynayabileceği bir oyun! Strawberry Shortcake Bake Shop isimli bu oyunu hem tabletlerimiz hem de akıllı telefonlarımız üzerinde sorunsuz bir şekilde oynayabiliyoruz. Renkli arayüzü ve sevimli modellemeleriyle dikkat çeken bu oyun çocuk yaştaki oyunseverler tarafından keyifle oynanacaktır.

Her yaştan çocuğa hitap eden bu oyunda birbirinden lezzetli kekler ve pastalar yapmaya çalışıyoruz. Pişirdiğimiz pastaları ve kekleri farklı süsleme malzemeleriyle daha güzel bir görüntüye kavuşturabiliyoruz. Tüm süslemeler bittiğinde ise ekrana basarak pastamızı yiyebiliyoruz.

Oyunda prenses pastası, doğumgünü pastası, brownie, meyveli kekler ve dahası mevcut. Bunları pişirebilmek zaman zaman zorlayıcı olabiliyor. Bölümleri geçtikçe mutfağımıza farklı elektronik araçlar satın alarak yapabileceklerimizin niteliğini artırabiliyoruz.

Çocukların ilgisini çekebilecek türden içeriklere ve oyun atmosferine sahip olan Strawberry Shortcake Bake Shop bu oyun türünü sevenler tarafından mutlaka denenmeli.