Strawberry Shortcake BerryRush

Strawberry Shortcake BerryRush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Strawberry Shortcake BerryRush, çocuklar için özel hazırlanmış sonsuz koşu türünde bir mobil oyun.

Strawberry Shortcake BerryRush, Android telefon ve tabletinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz sonsuz koşu oyunlarından biri. Her yaştan çocuğun severek oynayabileceği şekilde hazırlanan koşu oyununda Strawberry Shortcake ve onun şeker mi şeker arkadaşları ile çileklerle dolu rengarenk bir dünyada yolculuğa çıkıyoruz.

Hem ülkemizde hem de yurt dışında çocuklar tarafından en beğenilen oyuncuklar arasında yer alan Strawberry Shortcake’in ve onun arkadaşları Cherry Jam, Orange Blossom, Blueberry Muffin’in yer aldığı bir sonsuz koşu oyunu olan Strawberry Shortcake BerryRush’da meyveleri toplayarak ilerliyor ve en lezzetli tarifleri elde etmek için topladığımız meyveleri kullanıyoruz.

Kimi zaman gök kuşağına bindiğimiz, kimi zaman çiçeklerden sıçradığımız, kimi zaman da kelebekleri yakaladığımız oyunda karakterlerimize birbirinden cici kıyafetler de giydirebiliyoruz.

Strawberry Shortcake BerryRush, kız çocuğunuzun rahatlıkla oynayabileceği mobil oyunlar arasında ve arayüzü ile son derece çekici.

YORUMLAR