Street Combat 2

Street Combat 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Street Combat 2, sokakta dövüşler yapmanızı ve kötü niyetli kişileri dövmenizi amaçlayan bir aksiyon oyunudur.

Şehrinizin sokaklarında çetelerden dolayı dolaşılamıyor. Halk korku içerisinde ve çeteler önüne gelen herkesten haraç alıyorlar. Bu duruma birisinin dur demesi gerekli. Şehrinizde yaşayan herkes sizin bir kahraman olduğunuz biliyor. Bu sorunu ancak siz çözebilirsinz. Hemen Street Combat 2 oyununu indirin ve çetelerde dövüşmeye başlayın.

Street Combat 2, şehrinizin sokaklarında dolaşan çetelerle dövüşmenizi amaçlayan bir aksiyon oyunu. Oyunda güçlü bir karaktere sahipsiniz. Bu karakterinizle birlikte çetelere karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü sokak çeteleri çok güçlü silahlara sahipler. Ayrıca çeteler kişi sayısı olarak da sizden fazlalar. Bu yüzden acele etmeden taktiksel olarak dövüşmelisiniz. Onları ancak bu şekilde yenebilirsiniz.

Street Combat 2 oyununda karakterinizin kontrollerini ekrandan bulunan butonlar sayesinde yapıyorsunuz. Ekranda bulunan butonlar ateş etmenize, kaçmanıza ve yumruk atmanıza imkan sağlıyor. Oldukça şiddetli dövüşlerin olacağı Street Combat 2 oyununda ekranda bulunan butonları karıştırmamanız için ezberlemenizde fayda var.

Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Street Combat 2 oyunu ile birlikte sokaktaki çeteleri temizleyebilirsiniz. Hemen şimdi silahlarınızı alın ve güçlü karakterinizle birlikte tüm çete üyeleriyle dövüşmeye başlayın.

YORUMLAR