Street Kings Fighter

Street Kings Fighter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Street Kings Fighter ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir aksiyon oyunudur

Street Kings Fighter retro tarzda bir oynanış sunan eğlenceli bir mobil aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Street Kings Fighter'da kanunun olmadığı bir şehre adım atıyoruz. Bir zamanlar dünya ekonomisinin parlayan yıldızı olan bu şehir tamamen bir savaş alanına dönüşmüştür. Suç çeteleri ve mafya şehri ele geçirmiş ve insanların can güvenliği kalmamıştır. Şehirde görev yapan polisler etkisizleşmiş ve suç ile baş etmek imkansız hale gelmiştir. Biz de bu şehre düzeni getirmeye ve kaybolan adaleti bileğimizin gücüyle geri kazandırmaya çalışıyoruz.

Street Kings Fighter oyun yapısı olarak ekranda yatay olarak ilerlediğiniz ve üzerinize gelen düşmanlarla savaştığınız beat em all türünde bir aksiyon oyunu. Final Fight, Cadillac and Dinosaur gibi klasik oyunları hatırlatan bu yapı Android cihazların dokunmatik ekranlarıyla güzel bir şekilde birleştirilmiş. Street Kings Fighter bu tür oyunların 16 bitlik retro grafik yapısını da başarılı bir şekilde yansıtmakta.

Eğer eskiden atari salonlarında oynadığınız aksiyon oyunlarını özlüyorsanız hoşunuza gidebilecek eğlenceli bir mobil oyun.