Super Air Fighter 2014

Super Air Fighter 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Air Fighter 2014 ile dünyayı kurtarmak için savaş veriyoruz

Super Air Fighter 2014 eğer eski atari oyunlarını seviyorsanız size benzer bir retro deneyim yaşatacak bir mobil uçak savaşı oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Super Air Fighter 2014'de dünyanın uzaylılar tarafından istila edilmesine tanık oluyoruz. Cranassians adlı uzaylı ırk bir anda ortaya çıkarak dünyayı hazırlıksız yakalamış ve gelişmiş teknolojisini kullanarak dünyanın birçok bölgesini kontrol altına almıştır. İnsanlar ise bu beklenmedik istila karşısında aceleyle bir araya gelerek bir ittifak oluşturmuş ve Super Air Fighter adlı üstün silahı oluşturmuşlardır. Biz de Super Air Fighter'ın pilot koltuğuna oturarak dünyayı kurtarmaya çalışıyoruz.

Super Air Fighter 2014 ünlü atari oyunu Raiden'e benzeyen bir yapıya sahip olan bir möbil oyun. Oyunda uçağımızı kuşbakışı görüntü açısıyla yönetiyoruz ve ekranda dikey olarak ilerliyoruz. Düşmanlar üzerimize doğru akın akın gelirken mermilerden kaçmaya çalışıyoruz. Bölüm sonlarında ise devasa düşmanlarla karşılaşıyoruz ve zorlu mücadelelere girişiyoruz.

2 boyutlu grafiklere sahip olan oyun retro oyunları özlüyorsanız hoşunuza gidebilecek bir yapım.