Super Awesome RPG Lite

Super Awesome RPG Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Awesome RPG Lite, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Super Awesome RPG Lite, anime temasıyla dikkat çeken bir role playing, yani rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, kartlarla kahramanınızı yönetecek ve oyun sürecinde kazandıklarınızda kahramanınızı güçlendirerek yolunuza devam edeceksiniz.

RPG oyunlarını oldum olası severim ama bazı oyunlar gerçekten fazla sıkıyor. Aşırı detaya boğan oyunlara nedense ısınamıyorum. Super Awesome RPG Lite oyununun ücretli versiyonunu bir arkadaşım önermişti, baktım ücretsiz versiyonu da var önce bir denemek istedim. Deneyimlerimi de sizlerle paylaşmadan olmazdı.

Anime temalı bir RPG oyunuyla karşı karşıyayız. Oyuna ilk girdiğinizde bir karakter seçmeniz gerekiyor ve kartlarla düşmanlarımızı alt etmeye çalışıyoruz. Kartlarla doğru hamleleri yaptıktan sonra bölümleri geçebiliyoruz ve biz oyun kazandıkça hem seviye atlıyoruz hem de karakterimizi geliştirme imkanına sahip oluyoruz. Zorlu maçlarda iyi hamle yapmak önemli oluyor, bunun için dikkatli olmalısınız.

Rol yapma oyunları arasında bir alternatif arıyorsanız Super Awesome RPG Lite'ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Beğenirseniz ücretli versiyonu da var, fakat şimdilik Lite versiyonu yeterli olacaktır.

YORUMLAR