Super Cat Bros 1.0.8 (Android)

Super Cat Bros

Super Cat Bros
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Cat Bros, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz kedili platform oyunu.

Super Cat Bros, kedilerin yer aldığı platform oyunları arasında. Retro görselleriyle eski oyunculara iç geçirten yapımda birbirinden yetenekli kedileri kontrol ediyoruz. Amacımız kedileri bir araya getirip mutlu olmalarını sağlamak. Kedileri seviyorsanız Android için ücretsiz indirilmeye açılan bu oyuna bayılacaksınız.

Retro stili grafik ve ses efektleriyle Super Mario oynadığımız döneme götüren iki boyutlu platform oyununda kedi Alex’i kardeşleriyle buluşturmanız gerekiyor. Her tarafı tuzaklarla çevrili, devasa yaratıklarla karşılaştığımız gizemli bir adada arkadaşlarımızı bulmamız kolay olmuyor. Kimi zaman yüzüyor, kimi zaman koşuyor, kimi zaman uzun atlayışlar yapıyor, kimi zaman da tırmanılarak ulaşabilen güç noktalara adım atmamız gerekiyor.

Karşılaştığımız yaratık veya tuzaklara göre farklı kedi seçmemizi isteyen oyunda kontroller ise son derece basit. Ekranın sol ve sağ yanına dokunarak kedileri kontrol ediyoruz. Kedi demişken seçilebilir 6 kedi mevcut ve hepsinin ayrı bir yeteneği var.

YORUMLAR