Super Jungle World 2016

Super Jungle World 2016
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Jungle World 2016 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Super Jungle World 2016 yediden yetmişe her yaştan oyun severe hitap eden bir mobil platform oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Super Jungle World 2016, Mario oyunlarına benzerliğiyle dikkat çekiyor. Super Jungle World 2016'da da yine kahramanımızla maceraya atılarak farklı dünyaları geziyoruz ve düşmanlarımızı ve engelleri atlatmaya çalışıyoruz.

Super Jungle World 2016 klasik bir 2 boyutlu platform oyunu. Oyunda kahramanımız ekranda yatay olarak ilerliyor ve karşısına çıkan çukurların, düşmanların ve engellerin üzerinden atlayarak yoluna devam ediyor. Kahramanımızı zıplatırken zamanlamaya dikkat etmemiz gerekiyor, yoksa çukurlara düşerek can kaybediyoruz. Bunun yanında boruların içinden etobur bitkiler çıkıyor. Bu bitliker de canımızı kaybetmemize neden oluyor.

Super Jungle World 2016'da kahramanımızla çiçekleri toplayarak silah kazanabiliyor ve bu silahla düşmanlarımıza ateş edebiliyoruz. Bu sayede daha rahat bir şekilde bölümleri geçebiliyoruz. Oyun basit kontrollere sahip.