Super Phantom Cat 1.096 (Android)

Super Phantom Cat

Super Phantom Cat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Phantom Cat mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Super Phantom Cat eğer Super Mario Bros ve benzeri 8 Bit ve 16 Bit retro platform oyunlarını seviyorsanız size bu eğlenceyi mobil cihazlarınızda sunmayı başarabilecek bir platform oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Super Phantom Cat'de ana kahramanımız olan sevimli beyaz kedimiz küçüklüğünden beri bir süper olma hayali kuruyor ve nihayet beklediği gün geliyor ve dünyayı kurtarabilme şansı eline geçiyor. Bu işi gerçekleştirebilmesi için düşmanlarını yenmesi ve karşısına çıkan zorlu engelleri aşması gerekiyor. Biz de ona bu yolculuğunda eşlik ediyoruz.

Super Phantom Cat'ın oynanışı Mario'ya oldukça benziyor. Oyunda ilerlerken tuğlaları kırıyoruz, altınları topluyoruz ve boşlukların üzerinden atlıyoruz. Ayrıca düşmanlarımıza ateş ederek onlarla savaşabilmemiz de mümkün.

Super Phantom Cat retro tarza sadık kalan grafikler, sesler ve müziklerle süslenmiş bir oyun. Renkli görünüme sahip olan oyun her yaştan oyun severe hitpa ediyor.