Super Smash the Office 1.0.7 (Android)

Super Smash the Office

Super Smash the Office
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Smash the Office mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Super Smash the Office eğer biraz stres atmak ve bolca eğlenmek isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil aksiyon oyunu

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Super Smash the Office'de  her ofis çalışanının başına gelebilecek bir cinnet hikayesi işleniyor. İş yerinizde patronunuza mı sinirlendiniz? İş arkadaşlarınız sizi her fırsatta rahatsız mı ediyor? Çalıştığınız masa hoşunuza gitmiyor mu? Bilgisayarınız çok mu ağır çalışıyor? İşte bütün bu sorunların cevabını Super Smash the Office'de bulabilirsiniz.

Super Smash the Office temel olarak elinize balta veya sopa gibi silahlar alıp ofisinizi yıkıp döktüğünüz bir oyun. Kuşbakışı kamera açısından oynanan oyundaki temel amacımız duvar bizim üzerimize doğru sürekli yaklaşırken önümüze çıkan her şeyi zamanında parçalamak ve ilerlemeye devam etmek. Bu işi yaparken güvenlik robotları bizi durdurmaya çalışıyor; bu nedenle öncelikli olarak robotları pataklamamız gerekiyor.

Super Smash the Office'in grafikleri tatmin edici bir kaliteye sahip ve oyunun kontrolleri basit bir yapıda.

YORUMLAR