Super Vito Jump

Super Vito Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Vito Jump, hem eski günleri anımsatan hem de yeni bir oyun yapısına sahip olan ücretsiz ve eğlenceli bir Android koşu oyunu.

Super Vito Jump, son bir kaç yıldır uygulama mağazaları üzerinde popüler olan oynaması son derece eğlenceli koşu oyunlarından bir tanesi. Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu oyunda hem eski oyunları anımsıyor hem de yeni ve modern oyun yapısını bulabiliyorsunuz.

Her çocuğun oynamadan büyümediği Mario'ya oynanıştan yapısına kadar büyük benzerlik gösteren bu oyunda amacınız 50'den fazla sayıdaki bölümlerin tamamını bitirebilmek. Fakat bu sandığınız kadar kolay bir iş değil.

Oyunda karakteri kontrol etmek için yapacağınız tek bir şey bulunuyor o da zıplamak. Eğer ekrana bir kere dokunursanız normal, iki kere seri dokunursanız çift zıplıyorsunuz. Önünüze çıkan engelleri aşmaya çalışırken yol üzerindeki altınları da toplamanız gereken bu oyunu oynadıkça daha da çok oynama isteğiniz oluşuyor. Bu nedenle bağımlılık yapan oyunlardan bir tanesi de diyebilirim.

Standart ve ücretsiz bir Android koşu oyunu için gayet güzel ve kaliteli grafiklere sahip olan Super Vito Jump'ı hemen indirip Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynamanızı tavsiye ederim.