Suppread 1.0 (Android)

Suppread

1.0
Suppread
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İngilizce'yi hikayeler okuyarak ve anında çeviri yaparak daha etkili bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Suppread uygulaması Android işletim sistemli cihazlarınız üzerinden İngilizce metinlerde tek dokunuşla kelime çevirisi sağlıyor ve bu sayede okumayı daha da kolay hale getiriyor.

Yabancı dil öğrenmede en temel iki konu, kelime haznenizin gelişmesi ve daha kolay cümle kurabilme yeteneği diyebiliriz. Bu konuda size yardımcı olacak ve etkili bir çözüm sunan Suppread uygulamasında zengin kelime içeriği bulunan birçok hikaye okuyabiliyor ve bununla birlikte, anlamadığınız veya bilmediğiniz kelimelerin anlamlarını öğrenmek için üzerine basılı tutmanız yeterli oluyor. İnternete bağlı olmasanız bile kullanabileceğiniz Suppread uygulamasında sunulan bu öğretme yöntemi sayesinde hikayeleri okurken, hiç farkında olmasanız bile kelimeleri de öğrenmiş olacaksınız.

Sürekli geliştirilen algoritması ve her hafta eklenen hikayeler ile kullanıcılarına daha iyi bir deneyim yaşatmak isteyen geliştiriciler, yakın zamanda kalıpları çevirme, bas ve dinle, seviye ölçme, yatay pozisyonda okuma ve kelime işaretleme gibi özelliklerin de müjdesini veriyor.

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz Suppread uygulaması tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

YORUMLAR