Survival Instinct: Battle Royale 11.25 (Android)

Survival Instinct: Battle Royale

Survival Instinct: Battle Royale
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hayatta kalmak için mücadele edeceğiz.

Günümüzün en çok oynanan modu olan hayatta kalma modu her geçen gün daha fazla oyuncuya ulaşmaya devam ederken beraberinde de yeni oyunları getiriyor.

Mobil platform oyuncularına ücretsiz olarak sunulan Survival Instinct: Battle Royale bir hayatta kalma oyunudur. Zengin yapısı ile mobil oyuncuların karşısına çıkan yapım, Google Play’de aksiyon oyunu olarak yayınlandı.

Winder Studio tarafından geliştirilen ve yayınlanan mobil aksiyon oyununda tıpkı PUBG’de olduğu gibi paraşüt ile haritaya iniş yapacak, silahlar arayacak ve rakipler ile karşı karşıya geleceğiz. Rekabetçi yapısı ile dikkatleri üzerine çeken yapımda amacımız hayatta kalabilmek olacak. Görselleri bakımından tatmin edici olan oyunda harita üzerinden hızlı bir şekilde silah bulacak, ekipmanlar toplayacak ve rakiplerimizi etkisiz hale getirmeye çalışacağız.

Ses efektleri ile rekabeti destekleyen yapımda kendi karakterimizi seçebilecek, farklı ekipmanlar ile onu özelleştirebileğiz. 10 binden fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanan yapım ücretsiz fiyat etiketi ile geniş kitlelere ulaşacak gibi görünüyor. 

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR