Survivor Animals

Survivor Animals
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Survivor Animals, küp şeklinde hayvancıkları kontrol edip ve taşlardan kaçırıp ilerleyerek en uzun süre hayatta kalmaya çalışacağınız eğlenceli bir Android aksiyon oyunu.

Survivor Animals, oyun yapısı olarak sonsuz koşu oyunları ile tamamen aynı olan fakat farklı bir tema ile bürünmüş son derece eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunu. Oyunda yapmanız gereken şey oldukça fakit fakat gittikçe zorlaştığı için oyuna bağlanmanızı ve sürekli daha fazla puan almak için oynamanızı sağlıyor.

Küp şeklindkei farklı hayvanları kontrol edeceğiniz oyunda hem taşlardan kaçmalı hem de yol üzerindeki yıldızları toplayarak ilerlemelisiniz. Bu şekilde ölmeden en uzun süre gitmeniz, her defasında daha yüksek puan almanızı sağlıyor. Oyunun püf noktalarından bir tanesi ise yıldızları toplamaya ya da taşlardan kaçmaya çalışırken kenarlara değmemek. Bu detayı okuyarak oyuna başlarsanız, oyuna başlamadan oyunun inceliklerini öğrenerek başlamış oluyorsunuz.

Oyunda kontrol edebileceğiniz 10 farklı küp hayvan bulunuyor fakat hepsi açık olmadığı için yıldız topladıkça yenilerini açabiliyorsunuz.

Çok fazla detaya sahip olmayan basit fakat eğlenceli bir oyun olan Survivor Animals'ı Android telefon ve tabletlerinize hemen indirerek oynamaya başlamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR