Survivor Z

Survivor Z
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Survivor Z mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir Minecraft alternatifidir

Survivor Z eğer Minecraft benzeri rol yapma oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil sandbox oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Survivor Z'de bizi zorlu bir hayatta kalma mücadelesi bekliyor. Oyunda kendisini hiç tanımadığı bir dünyada uyanarak bulan bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımız uyanıp etrafını biraz keşfettiğinde çevresinde hiç bir canlıya rastlayamıyor. Buraya nasıl geldiğini ve daha önceden neler olduğunu da hatırlamayan kahramanımız kendisi gibi hayatta kalan insanları bulmak için daha da uzakları keşfetmeye karar veriyor. Bu yabancı dünyada onu farklı tehlikelerin beklediğinden habersiz olan kahramanımızı korumak ve hayatta kalmasına yardımcı olmak ise bize düşüyor.

Survivor Z'de kahramanımızla oyunu oynadıkça kahramanımız acıkıyor ve susuyor. Açlık ve susuzluğunu gidermek için hayvanları avlamamız ve içecek aramamız gerekiyor. Oyunda gece olduğunda ise ortaya robotik hayvanlar çıkıyor. Bu robotik hayvanlardan kendimizi savunmak için silahlar ve sığınaklar yapmamız gerekiyor. Oyunda binalar inşa etmek ve silahlar yapmak için kaynak toplamamız gerekmekte.

Survivor Z eğer ücretsiz bir Minecraft alternatifi arıyorsanız tercih edebileceğiniz bir oyun. Piksek tabanlı grafikler ve açık dünya yapısı Survivor Z'nin özellikleri arasında.