Swapps 2.3.4 (Android)

Swapps

Swapps
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Swapps, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir verimlilik uygulamasıdır.

Swapps, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir verimlilik uygulamasıdır. Android'in en güzel özelliklerinden birisi her zaman daha fazla verimlilik alabilecek şekilde kişiselleştirme şansına sahip olmanız diyebilirim.

Bu yüzden kendi istek ve ihtiyaçlarınıza göre Android cihazlarınızı düzenleyebiliyorsunuz. Swapps da işte bu amaçla geliştirilmiş bir uygulama. Android cihazınızı kullanma hızınızı ve verimliliğinizi artıracak bir uygulama olan Swapps ile sık kullandığınız uygulamalara çok hızlı bir şekilde erişebiliyorsunuz.

Swapps'i bir yan menü ya da uygulama çekmecesi olarak da yanımlayabiliriz. Swapps ile sık kullandığınız uygulamaları bu yan çekmeceye ekliyorsunuz ve ardından parmağınızla kaydırarak çekmeceyi açıyor ve bu uygulamalara erişiyorsunuz.

Uygulamanın şık tasarımı ve hoş animasyon tarzı da onu daha kullanışlı kılıyor. Bununla birlikte bildirim ikonu transparan hale getirilebiliyor. Uygulamaları alfabetik olarak dizdiği için erişim çok daha kolay oluyor.

Eğer uygulamanın pro versiyonunu kullanmak isterseniz çok daha fazla özellik sizleri bekliyor. Bunlardan bazılarını uygulama adını kaldırarak sadece ikon koyma, renk ve yazı çeşidi değiştirme ve 15'ten fazla uygulama koyabilme olarak sayabiliriz.

Eğer siz de Android cihazını kişiselleştirmeyi sevenlerdenseniz hızınızı gerçekten artıracak bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.