Tactile Wars 1.4.3 (Android)

Tactile Wars

Tactile Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tactile Wars, minik askerlerle savaşlara katıldığınız bir Android oyunu.

Tactile Wars, farklı renklerden oluşan minik askerlerle savaşlara katıldığımız bir Android oyunu. Yüksek kalitede görseller içeren AAA kalitesinde oyunların havasından biraz uzak olsa da uzun süre ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Telefon ve tabletiniz için ücretsiz online oynayabileceğiniz bir savaş oyunu arıyorsanız ve görseller sizin için ikinci planda ise kesinlikle göz atmanız gereken bir yapım.

Oyunda farklı renklere sahip takımlar yer alıyor ve bunlardan birini seçerek ardı arkası kesilmeyen savaşlara katılıyoruz. Bir yandan kendi üssümüzü olası saldırılara karşı dayanıklı hale getirmeye uğraşırken diğer yandan diğer oyuncuların bölgelerine girip ele geçirme mücadelesi verdiğimiz oyunda ilerledikçe yani zaferle sonuçlanan her savaş sonrası hem saldırı hem de savunma hattımızı daha güçlü hale getirmemiz tüm bölgeleri ele geçirebilmemiz, tek güç olmamız açısından önemli.

Mayın, tank, kule, paralı asker, piyade ve daha nice ünite ile savaşmamıza izin veren oyunda tek başımıza savaşabilmenin yanı sıra düşmana karşı birleşip saldırılarda daha etkin olma şansına sahibiz.

YORUMLAR