TagsForLikes Pro 1.2.4 (Android)

TagsForLikes Pro

TagsForLikes Pro
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Instagram'daki popüler etiketleri bularak, paylaşımlarınızın daha çok beğeni almasını sağlayabilirsiniz.

Instagram’da paylaştığınız fotoğrafları, dahil olduğu kategorilerdeki popüler etiketlerle paylaşarak daha çok beğeni almak istiyorsanız TagsForLikes Pro uygulamasını kullanabilirsiniz.

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz TagsForLikes Pro, Instagram’daki en popüler etiketleri bulmanızda kolaylık sağlıyor. Hayvanlar, İnsanlar, Aile, Sanat, Müzik, Moda, Yemek, Seyahat, Şehir, Takipçi ve diğer gibi kategorilerde birini seçerek en popüler etiketler, ikinci ve üçüncü popüler etiketlere ulaşabilirsiniz. Seçimleri yaptıktan sonra ekranda görüntülenen etiketleri, alt kısımda yer alan Copy Tags butonuyla kopyalayarak, Instagram’da paylaşacağınız fotoğrafın açıklama kısmına yapıştırabilirsiniz.

Peki bu etiketlerin ne gibi bir faydası olacak? Popüler etiketleri kullandığınız zaman, paylaştığınız fotoğraflar bu etiketler altında biriken fotoğraflar arasında yerini alacak ve daha çok kullanıcı tarafından görüntülenerek beğeni sayınızda gözle görülür bir artış sağlayacak.

Instagram’daki popülerliğinizi arttırmak ve fotoğraflarınızın daha çok kullanıcıya ulaşmasını sağlamak için 2,22 TL karşılığında satın alacağınız TagsForLikes Pro uygulamasını kullanabilirsiniz.

YORUMLAR