LiLi APK

LiLi APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 474,164
  • DOSYA BOYUTU 4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Postegro.com

LiLi APK, Instagram hikayelerini anonim bir şekilde görmek için kullanılan popüler bir uygulamadır.

LiLi APK uygulaması ile Instagram hikayelerini gizli bir şekilde izleyebilir ve ya indirebilirsiniz. LiLi App ile diğer kişiler sizin hikayeyi görüntülediğinizi anlamaz çünkü anonim olarak görüntülemiş olursunuz.

LiLi APK İndir

LiLi Web Instagram gibi birçok gizli hikaye izleme uygulaması vardır. Bu uygulamalar arasında popüler olanlardan biri de Postegro LiLi APK. Instagramda gizli hikaye izleme yanında aynı zamanda indirme işlemi yapmanıza da olanak tanımaktadır. Ancak, hatırlatmak isteriz ki bu uygulamayı indirdiğinizde Instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekecektir.

Bu nedenle hesabınızın güvenliğini riske atmış olabilirsiniz. O yüzden uygulamayı kullanmadan iyi düşünmeniz gerekecektir. Eğer, LiLi APK son sürüm indir kullanmışsanız Instagram şifrenizi değiştirmenizi öneririz.

Bu sayede Instagram hesabınızı çalınmaktan bir nebze korumuş olursunuz. Uygulamaya Instagram hesabınız ile giriş yaptıktan sonra istediğiniz kişinin hikayesini gizli bir şekilde görebilir indirmek istediğiniz görselleri direkt olarak cihazınıza indirebilirsiniz.

Sadece hikaye değil diğer fotoğraf ve videoları da indirmeye yarayan program, indirdiğiniz dosyaların listesinide göstermektedir. Son olarak Instagram profil fotoğraflarını görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. Siz de Instagram hikayelerini gizli bir şekilde izlemek istiyorsanız LiLi 1.51 APK uygulamasını deneyebilirsiniz.

ARTILAR

Instagram gizli hikaye izleme özelliği

Instagram hikaye indirilebilir

EKSİLER

Güvenlik sorunlarına sebep olabilir