LiLi APK

LiLi APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 69,514
  • DOSYA BOYUTU 4.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Postegro.com

LiLi APK, Instagram hikayelerini gizli görmek için kullanılan popüler bir uygulamadır.

LiLi APK uygulaması ile Instagram hikayelerini gizli bir şekilde izleyebilir ve ya indirebilirsiniz. Postegro APK sayesinde diğer kişiler sizin hikayeyi görüntülediğinizi anlamaz.

LiLi APK İndir

Birçok Instagram gizli hikaye izleme uygulaması vardır. Bu uygulamalar arasında popüler olanlardan biri de Postegro LiLi APK. Instagramda sadece gizli hikaye izlemenize olanak tanımayan uygulama aynı zamanda indirme işlemi yapmanıza da olanak tanımaktadır. Ancak, hatırlatmak isteriz ki bu uygulamayı indirdiğinizde Instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekecektir.

Bu nedenle hesabınızın güvenliğini riske atmış olabilirsiniz. O yüzden uygulamayı kullanmadan iyi düşünmeniz gerekecektir. Eğer, LiLi APK son sürüm indir kullanmışsanız Instagram şifrenizi değiştirmenizi öneririz.

Bu sayede Instagram hesabınızı çalınmaktan bir nebze korumuş olursunuz. Uygulamaya Instagram hesabınız ile giriş yaptıktan sonra istediğiniz kişinin hikayesini gizli bir şekilde görebilir indirmek istediğiniz görselleri direkt olarak cihazınıza indirebilirsiniz. 

Sadece hikaye değil diğer fotoğraf ve videoları da indirmeye yarayan program, indirdiğiniz dosyaların listesinide göstermektedir. Son olarak Instagram profil fotoğraflarını görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. Siz de Instagram hikayelerini gizli bir şekilde izlemek istiyorsanız LiLi 1.51 APK uygulamasını deneyebilirsiniz.

ARTILAR

Instagram gizli hikaye izleme özelliği var

Instagram hikaye indirilebilir

EKSİLER

Güvenliği tartışılır