Taichi Panda: Heroes (Android)

Taichi Panda: Heroes

Taichi Panda: Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Taichi Panda: Heroes güzel grafiklere sahip bir mobil aksiyon RPG oyunudur

Taichi Panda: Heroes eğer bilgisayarlarınızda Diablo benzeri aksiyon RPG oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız bu eğlenceyi mobil cihazlarınızda da yaşamanıza yardımcı olabilen bir mobil rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Taichi Panda: Heroes, serinin ilk oyunu Taichi Panda'nın başarısını bir adım ileriye taşıyor. Hatırlanacağı üzere ilk Taichi Panda'da panda kahramanların hüküm sürdüğü fantastik bir dünyaya konuk olmuştuk; Taichi Panda: Heroes'da da yine aynı dünyaya konuk oluyoruz; fakat bu sefer ilk oyunda geçen olayların daha öncesine gidiyoruz. Taichi Panda: Heroes'da artık tek bir kahramanla savaşmak yerine farklı kahramanların desteğini de yanımıza alıyoruz ve kendi kahraman takımımızı kurarak bu kahramanlar arasında dilediğimiz zaman geçiş yapabiliyoruz.

Taichi Panda: Heroes'u dilerseniz tek başınıza oynayarak oyunun senaryosu boyunca ilerleyebilir, zindanları keşfederek bölüm sonu canavarlarıyla savaşabilir ve değerli ödüller kazanabilirsiniz. Bunun yanınbda oyunda PvP moduna da yer veriliyor ve oyuncular online olarak kahramanlarını diğer oyuncuların kahramanlarıyla savaştırabiliyorlar. Taichi Panda: Heroes'un gerçek zamanlı savaş sistemi oldukça hızlı ve akıcı. 

Taichi Panda: Heroes mobil cihazlarda görebileceğiniz en güzel grafiklere sahip oyunlardan biri. Oyunun görsel stili bize biraz World of Warcraft'ı hatırlatıyor.

YORUMLAR