Tank Hero: Laser Wars 1.1.1 (Android)

Tank Hero: Laser Wars

Tank Hero: Laser Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tank Hero: Laser Wars hem bulmaca hem de savaş oyunu dinamiklerini başarılı bir şekilde yansıtan oyunlardan bir tanesi.

Tank Hero: Laser Wars hiçbir uygulama içi satın alma sunmayan ve tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz türden bir oyun. Oyunda tankların amansız mücadelesine tanık oluyoruz ve rakiplerimizi lazer teknolojisiyle donatılmış silahlarımızla avlamaya çalışıyoruz.

Aksiyon ve bulmaca oyunu öğelerini başarıyla kombine eden Tank Hero: Laser Wars’ta tankımızı geliştirebilmek için kullanabileceğimiz çok sayıda seçenek bulunuyor. Açıkçası bu tarz oyunlarda en önemli bileşenlerden biri de oyunculara fazla kişiselleştirme seçeneği sunmasıdır ve bu oyun da bunu başarıyla yerine getiriyor.

Oyunda yer alan grafikler gerçekten etkileyici görünüyor. Bulmaca oyunlarında pek fazla denk gelmediğimiz kalitede olan bu görüntü kalitesi sanıyorum ki oyunun biraz da aksiyona yoğunlaşmasından kaynaklanıyor. Aksiyon efektlerini verebilmek için yüksek tutulan grafik kalitesi oyundan alınan keyif artıran faktörlerden. Dinamiklerle ve oyunun özellikleriyle paralel bir şekilde ilerleyen ses efektleri de gerçekten etkileyici duruyor.

Dört farklı zorluk seviyesi, destansı mücadeleler, interaktif çevre modellemeler, orijinal bölüm tasarımları oyunu denemek için sadece birkaç sebep. Tank, savaş ve bulmaca oyunu dinamiklerini başarıyla yansıtan Tank Hero: Laser Wars herkesin denemesi gereken yapımlardan biri.