Tank ON 2 1.0 (Android)

Tank ON 2

1.0
Tank ON 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tank ON 2, karadan ve havadan gelen saldırıları önlemeye çalıştığınız aksiyon yüklü bir Android oyunu.

Tank ON 2, türlü silahlarla donatılmış tanklar, helikopterlere karşı üssümüzü savunmaya çalıştığımız aksiyon dozu yüksek bir Android oyunu. Hem telefon hem de tablette rahat oynanış sunan savaş oyununda üssümüze akın akın gelen düşmanları geri püskürtmek için sürekli stratejimizi değiştirmemiz, düşünme halinde olmamız gerekiyor.

Detaylı tasarlanmış yüksek kalitede görseller sunmasına karşın cihazda fazla yer kaplamayan oyun isminden ötürü tank savaşı oyunu olarak tanımlanabilir ancak oyun alanında tanklardan çok daha fazlası karşımıza çıkıyor. Roketatarlar, tesla silahı, orbital iyon topu, minigun, enerji reaktörü ve daha nice birim ve silah mevcut. Oyunda amacımız ise havadan ve karadan gerçekleştirilen saldırıları önlemek.

Savaş esnasında düşman birliklerinin sayısını üst ortadaki bardan, gücümüzü sol üstteki bardan takip ediyoruz. Öldürdüğümüz her düşman gümüş coins, üssümüzü korumayı başararak tamamladığımız her görev de altın coins kazandırıyor. Coinsleri görevler arasında silahlarımızı ve üssümüzü geliştirmek için kullanıyoruz.

YORUMLAR