Tank Shooting Attack 2

Tank Shooting Attack 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tank Shooting Attack 2, size verilen tank ile birlikte düşman hedeflerini vurmanızı amaçlayan bir aksiyon oyunudur.

Düşmanlarınızın barındıkları evleri ve cephaneliklerini imha etmenin zamanı geldi. Hemen tanka binin ve komutanınız tarafından size söylenen hedefleri vurmaya başlayın. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Tank Shooting Attack 2 oyunu ile hiçbir düşman size direnemeyecek.

Askerlerin en güçlü silahlarından birisi olan tanklar, çoğu saldırılara karşı dirençli olarak geliştirilmiştir. Bu yüzden tank her ülkede bulunur. Tank sürmek ise hiç kolay değildir. Askerlikte veya gezilerde tank görenler nasıl sürüldüğünü az çok tahmin edebilirler zaten. Fakat Tank Shooting Attack 2 oyununda tank sürmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Çünkü oyun boyunca tank kullanacak ve düşman hedeflerini vurmaya çalışacaksınız. Bu iş düşündüğünüzden de zor olacak. O yüzden kendinizi hazırlayın. Çünkü çok zor koşullarda mücadele edeceksiniz.

3 boyutlu grafikleri ve aksiyon dolu müzikleriyle birlikte tank sürerken o ortamı gerçekten de yaşıyormuş gibi hissedeceksiniz. Bu sayede oyunu oynarken çok fazla keyif alacak ve sürekli tank sürmek isteyeceksiniz. Birbirinden güçlü silahlara sahip olan tankları kullanarak verilen hedefi anında vurabilirsiniz. Hadi hemen doldurun ve tank kullanmaya başlayın!

YORUMLAR