Tank Strike 2016

Tank Strike 2016
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tank Strike 2016 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir tank oyunudur

Tank Strike 2016 eğer boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir savaş oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir tank oyunu olan Tank Strike 2016'da toprakları düşman tarafından işgal edilmiş br ülkeye konuk oluyoruz. Düşman tankları topraklarımıza girdikten sonra hızlı bir şekilde ilerliyor ve şehirleri birer birer ele geçiriyor. Biz bu saldırı karşısında görevlendirilen bir tank komutanının yerine geçiyoruz ve ülkemizi kurtarmak için savaşmaya başlıyoruz.

Tank Strike 2016'da özel yeteneklere sahip bir tankın pilotluğunu yapıyoruz ve düşman tanklarıyla savaşıyoruz. Oyun boyunca stratejik birş ekilde ilerlememiz gerekiyor. Düşman karşımıza savunma sistemleri yerleştirirken bir yandan bu sistemlerden kaçıyor, diğer yandan düşman tanklarını yok etmeye çalışıyoruz. Tank Strike 2016 içinde farklı savaş alanları, tank geliştirme seçenekleri, sınırsız mermi oyunculara sunulmakta. Oyunun kontrolleri ise karmaşık değil ve genel olarak problem çıkarmıyor.

YORUMLAR