Tank Strike 3D 1.4 (Android)

Tank Strike 3D

1.4
Tank Strike 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tank Strike 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir tank savaşı oyunudur

Tank Strike 3D eğer tank savaşı keyfini gittiğiniz her yere götürmek isterseniz size aradığınız eğlenceyi sunacak bir mobil savaş oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir tank oyunu olan Tank Strike 3D'de dünya savaşına katılan bir ülkenin tank komutanının yerine geçiyoruz ve düşmanlarımızı yok etmek için mücadele ediyoruz. Oyunda bize Amerika, Almanya ve Sovyetler Birliği tarafından üretilmiş tankları kullanma imkanı veriliyor. 12 tank modelinin yer aldığı oyunda tankımızı seçtikten sonra oyuna başlıyoruz ve bize verilen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Tank Strike 3D'de aldığımız görevlerde savaş alanına çıkıyoruz ve topraklarımızı işgal eden düşman güçleriyle savaşıyoruz. Karşımıza çıkan tankları yok ederek düşman üslerini temizliyoruz ve gittiğimiz yeri işgalden kurtarıyoruz. Oyun boyunca 60'tan fazla bölümde savaşırken karlı dağları, kasabaları, kırsal alanları ve çölleri ziyaret ediyoruz.

Tank Strike 3D'de tankımızı kontrol etmek için sol taraftaki sanal kontol çubuğunu kullanıyoruz. Bu çubuk sayesinde tanıkımızı yönlendiriyoruz. Ekranın sağ tarafından ise nişan alarak ateş ediyoruz. Bize farklı mühimmat seçenekleri veriliyor.

YORUMLAR