Teenage Mutant Ninja Turtles: Legends (Android)

Teenage Mutant Ninja Turtles: Legends

Teenage Mutant Ninja Turtles: Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Teenage Mutant Ninja Turtles: Legends mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Teenage Mutant Ninja Turtles: Legends sevilen çizgi kahramanlar Ninja Kaplumbağalar'ın maceralarını mobil cihazlarımıza taşıyan bir rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir ninja kaplumbağalar oyunu olan Teenage Mutant Ninja Turtles: Legends'da Kraang'a karşı mücadele eden ve dünyayı istila etmesini engellemeye çalışan kahramanlarımızın hikayesi konu alınıyor. Kraang dünyayı ele geçirebilmek için süper mutantlardan oluşan bir ordu kurmaya karar veriyor. Bu iş için de farklı mutantları kaçırarak DNA'larını topluyor. Kaçırılan mutantların arasında ninja kamplumbağalarımız da yer alıyor. Leonardo ise kaçırılmaktan kurtuluyor ve kardeşlerini bulmak ve serbest bırakmak için çabalıyor. Biz de ona bu mücadelesinde yardım ediyoruz.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Legends'da oyun boyunca farklı mutantları temsil eden kartları topluyoruz ve bu kartları kullanarak kendi kahraman takımımızı oluşturuyoruz. Shredder ve Kraang gibi bölüm sonu canavarlarıyla savaşabildiğimiz oyunda sıra tabanlı bir savaş sistemi mevcut. 35 farklı kahraman kartının yer aldığı oyunda savaşları kazandıkça sahip olduğumuz kartları geliştirebilmemiz ve kahramanlarımızı güçlendirebilmemiz de mümkün.

YORUMLAR