Teenage Mutant Ninja Turtles Portal Power 1.3.4 (Android)

Teenage Mutant Ninja Turtles Portal Power

Teenage Mutant Ninja Turtles Portal Power
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Teenage Mutant Ninja Turtles Portal Power, Ninja Kaplumbağalar'ın yerine geçip kötülerle dövüştüğünüz bir Android oyunu.

Teenage Mutant Ninja Turtles Portal Power, hemen her çoğun izlediği çizgi filmler arasında olan ve çizgi roman serilerinin yanı sıra sinemada da karşımıza çıkan Ninja Kaplumbağalar’ın mobil platforma uyarlanmış oyunu ve Android telefon, tabletler üzerinden oynanıyor. Ninja eğitimi alan 4 kaplumbağanın yerine geçme fırsatı sunan oyun hızlı dövüş üzerine kurulmuş ve aralarda animasyonlar bizleri içerisine çekmeyi başarıyor.

Ninja kaplumbağaların lideri ve Bushido ustası Leonardo, çift sai kullanmada usta Rafael, nunçakusu kullanan ve pizza gördüğünde ağzı sulanan Mikalenjelo ve sakin biri olarak bildiğimiz buluşlarla karşımıza çıkan Donatello’nun yerine geçip başta Shredder, Rocksteady ve Bebop olmak üzere kötülerle dövüştüğümüz aksiyon dozu yüksek bu oyunda tek bir amacımız var o da kötü ninjaların başı Shredder’ın şeytani planlarını suya düşürmek.

Çizgi filmdeki kişilerin sesleriyle ve animasyonlarla canlandırılan oyunda ilerledikçe ninja kaplumbağalar daha da yetenekleniyor. Tıpkı çizgi filmde olduğu gibi yeni dövüş teknikleri öğrenmeye başlıyorlar. Bizleri kötü ninjalarla dolu 5 şehrin içerisine atan oyunu Ninja Kaplumbağalar’ı izlemiş, çizgi romanlarını okumuş, filmlerini izlemiş herkese öneririm.

YORUMLAR