Teenage Mutant Ninja Turtles: Rooftop Run 2.0.23 (Android)

Teenage Mutant Ninja Turtles: Rooftop Run

Teenage Mutant Ninja Turtles: Rooftop Run
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Teenage Mutant Ninja Turtles: Rooftop Run ile Ninja Kaplumbağalar'ın heyecan dolu maceralarına tanık oluyoruz

Teenage Mutant Ninja Turtles: Rooftop Run bize Ninja Kaplumbağalar'ı yöneterek heyecan dolu maceralara atılma imkanı veren bir mobil aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerinizde indirip oynayabileceğiniz resmi bir Ninja Kaplumbağalar oyunu olan Teenage Mutant Ninja Turtles: Rooftop Run'da New York'un çatılarında dolaşarak New York'u daha güvenli bir hale getirmek için suçlularla savaşıyoruz ve birçok farklı tehlikeyle yüzleşiyoruz. Oyunda bize Donatello, Leonardo, Raphael veya Michelangelo kahramanlarından birini seçme imkanı veriliyor. Favori kahramanımızı seçtikten sonra oyuna başlıyoruz ve çatılara çıkıyoruz.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Rooftop Run'da temel amacımız yeşil enerji kürelerini toplamak ve olumuza çıkan düşmanları pataklamak. Bir yandan da binaların arasındaki boşluklara düşmemeye çalışıyoruz. Oyunda çatılarda başlayan mücadelemize farklı araçları kullanarak devam ediyoruz.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Rooftop Run 2 boyutlu platform oyunlarına benzeyen bir bakış açısına sahip. Kahramanımız sürekli ilerlerken tek dokunuşla onların zıplamasını ve saldırmasını sağlayabilmekteyiz. TMNT: Rooftop Run bu yapısıyla kolay oynanabilen ve rahat bir oyun deneyimi sunuyor.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Rooftop Run'da çizgi filmlerden tanıyabileceğimiz farklı karakterler de sürpriz içerik olarak oyunda yer almakta.

YORUMLAR