Temple Rumble - Afroball

Temple Rumble - Afroball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Temple Rumble - Afroball, Androd telefonda oynayabileceğiniz iki boyutlu macera oyunu.

Temple Rumble – Afroball, karanlık temalı ilerlemeli oyunlarından hoşlananların eğlenerek vakit geçireceğini düşündüğüm kaliteli yapımlardan biri. Android telefon ve tablette kolay, rahat, keyifli oynanışı mümkün kılan yenilikçi kontrol sistemine sahip macera oyununda volkanın patlaması sonucunda bozulan dengeleri düzeltmek için uğraş veriyoruz.

25’den fazla bölüm içeren iki boyutlu macera oyunu olarak karşımıza çıkan Temple Rumble – Afroball’da doğa ve diğer tüm canlılarla uyum içinde yaşayanların bulunduğu bir dünyaya giriş yapıyoruz. Afroball, Teresita, Polpetta gibi değişik isimlere sahip sakinleri ile oynuyoruz. İnanılmaz yeteneklere sahip olan bu insanların serüveni ormandaki volkanın patlamasıyla başlıyor. Tüm dünyanın dengesini tekrar kurmak için çıktıkları yolculukta onlara eşlik ediyoruz. Büyülü ormanda birçok tuzak, engel, düşman onları bekliyor.

Fantastik mekanlarda geçen oyunda hindistan cevizleri büyük önem taşıyor. Öldüğümüz vakit olduğumuz yerde yeniden doğma, bölümün başından başlama, hindistan cevizlerini kullanarak karakter değişimi yapma veya yeni bölümlerin kilidini açma şansına sahibiz.

YORUMLAR