The Fear: Haunted House 1.0 (Android)

The Fear: Haunted House

1.0
The Fear: Haunted House
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Fear: Karabasan Vahşet Evi, Android işletim sistemini kullanan telefon ve tabletler için Türk oyun stüdyosu tarafından yapılan bir korku oyunudur.

The Fear: Karabasan Vahşet Evi, Android telefon ve tabletler üzerinden oynanabilen bir tür korku oyunudur. 

Türk oyun geliştiricisi Genetic Studios tarafından yapılan The Fear: Haunted House, son zamanlarda gördüğümüz en iyi korku oyunlarından bir tanesi. Oyunda karşınıza çıkan yaratıkların çeşitliliği bir hayli fazla olduğu gibi bunların zamanlamaları ve tasarımları da bir hayli güzel hazırlanmış. Kurgusu da çok başarılı olan oyun, özellikle sonuyla bütün övgüleri hakedecek cinsten. Oynayanların daha önce bu kadar iyisini oynamadık dedikleri oyunun hikayesi ise şöyle gelişiyor:

"Marta’ya birşeyler olmaya başlamıştı. Garip davranıyordu. Birkaç ay sonra teşhis kondu. Marta ruh hastasıydı ve çaresi yoktu. Ürküten hareketler sergiliyordu. Kendisine zarar vermeye başlamıştı. Tek seçenek onu akıl hastanesine götürmek ve ondan ayrılmaktı. Çok çaresizdim ama ailemiz için en iyisi buydu. Onu hastaneye götürdükten birkaç ay sonra Serena’yla tanıştım ve Marta’yı unutmak için onunla evlendim. Kızım da ben de çok mutluyuz artık. Fakat geceleri birşeyler hissediyorum sanki. Son günlerde sürekli eski eşim Marta’nın akıl hastanesinde intihar ettiğini görüyorum. Bazen değişik sesler duyuyorum. Ve tüm bunlar beni çok korkutuyor. Eşime ve kızıma bundan bahsetmiyorum çünkü endişelenmelerini istemiyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum, bildiğim tek şey bu olanlara daha fazla dayanamayacağım."

8 farklı dil desteği, iyi grafikler ve atmosfer, Türkçe dil desteği, yüksek korku ve gerilim ile son zamanların en iyi korku oyunlardan bir tanesi olan The Fear, bu türü seven oyunculara kesinlikle tavsiyemizdir.