The Hit Car 1.0 (Android)

The Hit Car

1.0
The Hit Car
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Hit Car güzel görünümlü bir mobil sonsuz koşu oyunudur

The Hit Car hem araç kullanma yeteneklerini sergileyebileceğiniz hem de amansız bir zombi savaşına katılabileceğiniz bir mobil aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan The Hit Car'da herşey bir şehrin zombiler tarafından istila edilmesiyle başlıyor. Şehrin her köşesi yeşil zombilerle dolup taşmaya başladıktan sonra hayatta kalan insanlar artık savaşmaya ve zombileri geri püskürtmeye karar veriyorlar. BU iş için de en güvenli yol arabalara ve çeşitli araçlara atlayarak zombileri ezmek. Biz oyunda aracına atlayarak zombileri ezmeye çalışan bir kahramanı yönetiyoruz.

The Hit Car'da yapmamız gereken şey aracımız sürekli ilerken ona yön vermek ve zombileri ezerek puan kazanmak. The Hit Car bir sonsuz koşu oyunu gibi oynanabilse de oyunu oynarken daha özgür olduğumuz söylenebilir. Aracımızı sağa veya sola döndürebiliyor, haritanın farklı noktalarına doğru yol alabiliyoruz. Hatta kendi etrafımızda da dönebiliyoruz. Oyunda direklere, binalara ve yoldaki araçlar gibi engellere çarpmadan olabildiğince çok zombi öldürmeye ve para toplamaya çalışıyoruz. Oyunda ilerledikçe aracımızı silahlarla donatabilmemiz de mümkün.

The Hit Car göze hoş görünen grafiklere sahip. Oyunun kontrolleri de oldukça basit.

YORUMLAR