The Muscle Hustle 1.0.13752 (Android)

The Muscle Hustle

The Muscle Hustle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Birbirinden güçlü güreşçilerin yer aldığı bir mobil oyun

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz keyifli bir güreş oyunu olarak karşımıza çıkan The Muscle Hustleb, birbirinden zorlu mücadelelerin gerçekleştiği bir mobil oyundur. Oyunda birbirinden güçlü rakiplerin üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz.

Basit ve eğlenceli bir güreş oyunu olan The Muscle Hustle, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir oyundur. Oyunda rakiplerinizle kıyasıya mücadele ediyor ve heyecan verici bir aksiyona dahil oluyorsunuz. Eşsiz kurgusuyla da ön plana çıkan oyunda taktiksel becerilerinizi de sonuna kadar kullanmanız gerekiyor. Birbirinden farklı özel vuruşları da kullanabileceğiniz oyunda gerçek zamanlı PvP savaşlarına dahil olabiliyorsunuz. Benzersiz mekaniklere sahip olan oyunda 2 boyutlu bir ringde mücadele ediyorsunuz. Tek parmağınızla kontrol edebileceğiniz güreşçilerinizi daima geliştirmelisiniz. Renkli atmosferiyle de sürükleyici bir etkiye sahip olan The Muscle Hustle mutlaka denemeniz gereken bir oyundur. Eğer güreş seviyorsanız bu oyun tam size göre diyebilirim.

Arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz ve boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz The Muscle Hustle oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR