The Smurfs Bakery 1.2 (Android)

The Smurfs Bakery

1.2
The Smurfs Bakery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Şirinler köyünün tatlı krizi tuttuğunda mutfakta sizin olmanız herkesi mutlu edecektir. The Smurfs Bakery çocuklar için hazırlanmış aşçılık oyunu.

Şirinler köyünün vazgeçilmezi olan lezzetli pastalar ve çörekler konusunda siz de mutfağa adım ataca ve elinizi taşın altına sokacak bir oyunseverseniz The Smurfs Bakery kullanmış olduğunuz Android cihazına yakışacaktır. Dondurmadan şekerlemeye kadar Aşçı Şirin kardeşimizin aklına gelen her tarifi kapsayan bu oyunda diğer Şirinlerin de istek tarfilerini yerine getirmeniz gerekecek.

Oyunun temel fonksiyonları arasında yapacağınız tatlının ihtiyaç duyduğu malzemeleri toplamak var. Bunlar sizde bulunduğu sürece sıkıntınız yok ve mutfak tezgahında işe başlayabiliyorsunuz. Tatlılar elden geçirirken görüntünün olabildiğinde zarif olması için son dokunuşları siz dokunmatik ekranda parmağınızı sürükleyerek gerçekleştiriyorsunuz. Aşçının elini yemeğe değdirme konsepti mutfağın en önemli sırları arasında günümüzde de önemli bir yere sahip, unutmayalım.

Android Telefon ve Tablet farketmeksizin oynayabileceğiniz bu oyun tamamen ücretsiz indirilebiliyor. Dikkat etmeniz gerken tek husus uygulama içi satın alma seçenekleri olacak, çünkü burada 22 TL'ye varan teklifler karşınıza çıkabilir.

YORUMLAR