The Walking Dead: Season Two (Android)

The Walking Dead: Season Two

The Walking Dead: Season Two
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,388

  • Üretici

    Telltale Games

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz Walking Dead oyununun ikinci sezonudur.

The Walking Dead: Season Two, çok başarılı bir korku yapımı. Bu tarzda The Wolf Among Us gibi başarılı oyunlara imza atmış olan Telltales firması tarafından geliştirilen oyun, birinci oyunun devamı niteliğinde.

Bildiğiniz gibi Telltales'in geliştirdiği oyunlar, tıpkı bu oyunun ilki ve The Wolf Among Us gibi, oyuncunun verdiği kararlara göre ilerleyen oyunlar. Böyle olması da aslında oyunu benzersiz ve çok çekici kılıyor. Zira piyasalarda bu tarz sizin hareketlerinize göre şekillenen oyun sayısı çok az.

Birinci oyunda hatırlıyorsanız, bir zombi istilası esnasında hayatta kalmaya çalışan Lee Everett adlı eski bir suçluyu canlandırıyor ve ona hayatta kalması için yardım etmeye çalışıyorduk. Bu oyunda ise yetim kalmış bir küçük çocuğu canlandırıyoruz.

Yine ikinci oyunda da aylar geçmiş olmasına rağmen aynı çabamız devam ediyor. Birinci oyunda yaptıklarınız tabi ki bu oyunun hikayesini de etkiliyor. Bu oyunda yine başka kurtulanlarla tanışıyor, yeni mekanlar keşfediyor ve korkunç kararlar vermek zorunda kalıyoruz.

İkinci sezonda da yine 5 parça bulunuyor ve bunları oyun içi satın almadan satın alma şansına sahipsiniz. Telltale'in sunduğu bu benzersiz deneyimi yaşamanızı şiddetle tavsiye ediyorum ve oyunu indirip denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR