The Witcher Adventure Game

The Witcher Adventure Game
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Witcher Adventure Game bizi heyecan dolu bir maceraya konuk ediyor

The Witcher Adventure Game bilgisayarlarımızda ve oyun konsollarımızda oynadığımız The Witcher serisindeki oyunlardan farklı bir çizgiye sahip olan bir mobil rol yapma oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz The Witcher Adventure Game'de Withcher'ın fantastik dünyasına konuk oluyoruz ve canavar avcısı Geralt of Rivia ve arkadaşlarının hikayelerine tanık oluyoruz. The Witcher Adventure Game'de temel olarak Witcher dünyasının farklı noktalarını keşfederken çeşitli görevleri tamamlıyoruz, tehlikeli yaratıkları avlıyoruz, kadim gizemleri çözüyoruz ve karmaşık politik mücadelelere karışıyoruz. Oyunda yer yer seçimler yapmamız gerkeiyor ve bu da oyunun gidişatını değiştiriyor.

The Witcher Adventure Game'de 4 farklı kahramandan birini seçebiliyoruz. Klasik olarak canavar avcısı Geralt of Rivia'yı seçebileceğimiz gibi güzel ve akıllı büyücü Triss Merigold'u, cüce savaşçı Yarpen Zigrin'i veya gizlilikte usta bard Dandellion'u seçebilmekteyiz. Her kahraman kendine has yetenekleriyle oyunun gidişatına farklı bir yön verebilmekte.

The Witcher Adventure Game'i dilerseniz yapay zekaya karşı, dilerseniz internet üzerinden çok oyunculu olarak arkadaşlarınıza karşı oynayabilirsiniz. Oyunda 288 farklı kart ve 30 farklı canavar türü oyuncuları beklemekte.

YORUMLAR