The Zombie: Gundead 1.0.12 (Android)

The Zombie: Gundead

The Zombie: Gundead
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombi: Gundead mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir zombi oyunudur

The Zombie: Gundead heyecan dolu anlar yaşayacağınız ve biraz zombi patlatmak isterseniz keyifle oynayabileceğiniz bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan Zombi: Gundead'de bizi kaosa sürüklenmiş bir dünya ve yüzlerce zombi bekliyor. Oyunda temel olarak zombilerin arasına balıklama dalan ve silahlarını kullanarak bu zombilerle savaşan bir kahramanı yönetiyoruz. The Zombie: Gundead kesintisiz aksiyon sunarak sürekli heyecanı üst noktada yaşamanızı sağlıyor.

The Zombie: Gundead'de Final Fight gibi klasik beat em up oyunlarına benzeyen bir oyun yapısı mevcut. Oyunda ekranda yatay olarak kahramanımızı sağa veya sola doğru yönlendirirken her iki yanımızdan da zombiler bize saldırıyor. Bu zombilerle farklı silahları kullanarak savaşabiliyoruz. Tabanca, pompalı tüfek, makinalı tüfek, keskin nişancı tüfeğinin yanında sıkıştığımız anlarda el bombaları kullanabiliyoruz ve tyopluca zombileri havaya uçurabiliyoruz. 

The Zombie: Gundead yüksek grafik kalitesine sahip ve basit kontroller ile oynanabiliyor.

YORUMLAR